Ruim vijf jaar geleden ontmoetten Lindsy , Lotte & Svenja elkaar op dansschool Bruce Dance Factory in Eindhoven. Ze bleken naast danskwaliteiten ook nog eens goed te kunnen zingen en werden daarom door een platenproducer gevraagd voor Djumbo !
Inmiddels is hun verhaal uitgegroeid tot een echte successtory, zo behaalden de meiden met hun singles "Hide & Seek", "Eyahe" en "The Djumbo Jump" Top 5 noteringen in de Mega Top 100 en stond hun debuutalbum 'Jump' wekenlang genoteerd in de Top 25.
Zon, strand, zee en de ideale vakantieliefde waren de ingrediënten voor de Top 10 hit “Boya boya bay” wat tevens de titelsong was van de bioscoopfilm "Garfield 2". Voor de videoclip reisden Lindsy, Lotte en Svenja helemaal af naar Brazilië!
In october 2009 maken de dames hun bioscoopdebuut in de Sinterklaasfilm “Sinterklaas en de verdwenen pakjesboot”.
De meiden van Djumbo werden door het meespelen in de Sinterklaasfilm veel gevraagd voor optredens tijdens SInterklaasfeesten.
Vanaf nu zijn ze dan ook te boeken met hun speciale Sinterklaasshow "Dansen op het dak".
Nieuws
05-10-2010 Sinterklaasshow van Djumbo nu te boeken.